1 / 8
Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina
16.000 €
Цената е фиксна
02.06.2023 09:09

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina
- 135KW / 185 KS
- pominati 211.000 km
- komplet servisna istorija
- full oprema
- 2 seta gumi letni / zimski 245 /45 R18

Moze zamena za nedviznost.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
078349783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам