1 / 5
Belgiski bermudi
1.500 МКД
05.06.2022 18:30

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam NOVI velosipedski bermudi
Belgiski Jarface, serija Demarrage.
Gel pernice Elastic Interface, made in Italy.
So silikonska grip lenta
Golemini M;L
Cena 1500 denari

Za povekje informacii kontakt na 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам