1 / 2
Трактор Deutz 4506
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.05.2022 08:55

Свети Николе / Свети Николе

Traktorot e 45 ks .Vo Odlicna sostojba Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Бајка Компани
Потврден огласувач
070395563
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам