1 / 1
Tegli i stakleni sisinja
5 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.07.2022 19:03

Гази Баба / Скопје

Prodavam tegli
Tegli po 5 denari (golemi i mali okolu 100 )
Besplatna dostava vo Skopje

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Tina
Потврден огласувач
071 916 097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам