1 / 5
ЖЕНСКИ СРЕБРЕН ПРСТЕН S925
750 МКД
07.07.2021 17:35

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Викторијански женски сребрен прстен со ознака S925 .Големина на прстенот е 7 .
Може да се прати и по карго .

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Прстени

Се продава од:

Andrej Beslievski
Malesevska
Потврден огласувач
071261603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам