1 / 1
Telefoni panasonic
450 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2021 20:09

Гази Баба / Скопје

Prodavam telefoni panasonic, cena za eden e 450 denari,no cenata ne e fiksna.Besplatna dostava vo Skopje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

Tina
Потврден огласувач
076523944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам