Izdavam soba Sobi stan
3.000 МКД
06.07.2021 20:21

Штип / Штип

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Izdavam namesteni Sobi za Studenti ucenici ili rabotnici
Sobite se namesteni so posebni strujomeri
Sobite se vo centarot na gradot cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

boban
Потврден огласувач
078296297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам