1 / 5
Se prodavat bmx
7.000 МКД
01.02.2023 11:21

Неготино / Неготино

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedite se dosta zacuvani vozeni 2 sezoni cena na eden velosiped e 7000den
Samo na wiber ::079 222 331

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
xxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам