1 / 11
Ford transit
7.500 €
06.07.2021 22:01

Гостивар / Гостивар

Ford transit
2.4 tdci 4x4
AWD klima
So dva klizni vrati
2009 god
Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Plateni site davacki do tablici
Moze zamena So realni ponudi
Cena e za kes 7500

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

afet
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам