1 / 6
ПРОДАВАМ МЕРЦЕДЕС ЛИМУЗИНА LIMO LIMUZINA 560 SEL
8.000 €
21.07.2022 12:35

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

560

Година:

1987

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

205 kw / 279 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

ПРОДАВАМ МЕРЦЕДЕС ЛИМУЗИНА LIMO LIMUZIN 560 SEL
Продавам Лимузиина во работна состојба со Амирички таблици, мотор 126 КС 275.
За по детални информаци јави се те кај меџит во 070 232876.

SHES MERCEDES LIMO LIMUZIN 560 SEL
Shes limo në gjendje pune me tabela Amerikane, Motori 126 KF 275.
Për informata më të holëlsishme paraqituni tek Mexhiti 070 232876.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mexhit Coma
Потврден огласувач
0038970232876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам