1 / 1
Samsung Monitor 27" Curved 1800R
9.499 МКД
07.07.2021 11:26

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Samsung Monitor 27" Curved 1800R 🔴

🟢НЕВЕРОЈАТЕН ТЕНОК ПРОФИЛ И СТИЛСКИ
ЗАОБЛЕН ДИЗАЈН🟢

✅Display Size: 27" 16:9
✅Resolution: 1920 x 1080 @60Hz
✅Response time: 4 ms (gray to gray)
✅Panel type: VA Curved 1800R
✅Brightness: 250 cd/m²
✅Contrast: 3,000:1(Typ.)/ Mega DCR
✅Color Gamut: 72%
✅Tilt: - 2.0° (± 2.0°) ~ 22.0° (± 2.0°)
✅Vesa Support
✅Ports: VGA, HDMI, Headphones
✅AMD Freesync
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

MONITOR ThinkVision S22E

4800 МКД

AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор

10700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам