1 / 1
BENELLI TRK 502X, 2020, REGISTRIRAN, PROVEREN!
6.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2023 17:39

Охрид / Охрид

Марка:

Benelli

Вид:

Туринг

Година:

2020

Модел:

TRK 502 X

Километри:

10000

MOTOROT SAMO STO E RAZRABOTEN!
- TESTIRAN,
- SERVISIRAN, (napraven vtor servis na 6000 km vo ovlasten servis)
- REGISTRIRAN DO JUNI 2023!
POKLON Nov Kufer GIVI od 50l koj kosta 350 EUR -
BEZ NIEDNA GREBNATINA... KAKO OD SALON!!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
070352745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам