1 / 9
se izdava dvosoben stan vo Centar na mirna lokacija
230 €
Цената не е фиксна
07.09.2021 09:55

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

59 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Шифра:3014
Се издава двособен многу комотен стан кај Стар Кафе во мирна уличка веднаш позади Католичка црква. Станот е на 5 минути пешки до клинички центар и на 5 минути пешки до Силбо
👍🏻 Доколку сакате да бидете секогаш во тек со нашите најнови понуди, ставете LIKE на нашата Facebook страна
Станот од 59 m2 на 4ти кат со лифт
🪑🛋дневна со клима, трпезарија
🍴 кујна со машина за садови, шпорет, микробранова и фрижидер
🛌 спална соба со два кревета
🛀🏼🧻бања со машина за алишта
🌅 два балкона
🌡централно парно греење
🚗гаражен паркинг простор под зградата (вклучен во цената)
💵 Цена 250€ (со простор за договор)
📞 Телефон за контакт
Од понеделник до сабота 10.00-18.00
Марија 075384171

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

FIMASI
Вич бр.4-13, Скопје
Потврден огласувач
+38975384171
Испрати Е-маил до огласувачот

Нов четворособен стан во Влае

1200 €

Se prodava namesten dvosoben stan vo Kisela voda 51m2

54000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам