1 / 1
K20 - Gaming Headsets
1.499 МКД
07.07.2021 12:36

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴K20 - Gaming Headsets

🟢Këto ndëgjuese profesionale për Gaming kanë një bas tronditës dhe lejon të dëgjosh me saktësi pozicionin dhe hapat e armikut tuaj.

🟢E përsosur për lojëra të ndryshme: Si Halo 5 Guardians, Metal Gear Solid, Call of Duty, Star Wars Battlefront, Overwatch, World of Warcraft Legion, Dota2 etj.

🔵Овие професионални слушалки за игри имаат шокантен бас и ви овозможуваат прецизно да ја слушнете позицијата и стапките на вашиот непријател.

🔵Совршен за различни игри: Како Halo 5 Guardians, Metal Gear Solid, Call of Duty, Star Wars Battlefront, Overwatch, World of Warcraft Legion, Dota2 итн.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

GAMING HEADSET SKILLER SGH1

1890 МКД

Fury Gaming Warhawk

790 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам