1 / 9
Apartman
30 €
Цената е фиксна
07.07.2021 12:38

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se izdava apartman vo centarot na gradot na samo 200 m od plazata. Apartmanot e potpolno renoviran kako sto se gleda na slikite. Za poveke info javete se na 078227701

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078227701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам