1 / 1
Parker penklala Vector serija
1 €
21.11.2021 12:26

Скопје Центар / Скопје

Prodavam neupotrebuvani parker penkala Vektor serija. Ima tehnicki molivi, ball point i roleri

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078352000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам