1 / 4
Elektricen sporet
3.000 МКД
11.05.2022 14:11

Илинден / Скопје

Se prodava elektricen sporet povolen vo ispravna sostojba, bez kabel.
Cena 3000 den fiksno.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Igor Jakimovski
Потврден огласувач
075264633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам