1 / 10
Куќа на екстра локација
100.000 €
10.08.2022 12:06

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

520 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2008

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Lavcanski pat

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот.
Куќата има парно и соларно. Градена е со најквалитетни материјали. Повеќе инфо на телефон или на лице место. Mozi zamena za pomal Stan nizok kat

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Vasko
Потврден огласувач
078293917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам