1 / 12
Ukrasi , crkvicki i fontani za vasite dvorovi...
По Договор
17.07.2021 13:07

Делчево / Делчево

Izrabotka i prodazba na ukrasi i crkvicki za vo vasite dvorovi. Mnogu ubavo izraboteni a pravime i fontani. So extra dobri ceni.
Za poveke info zvonete na tel: 077-717-577 Dejan.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам