1 / 6
Prodavam delovi za PC
1.000 МКД
Цената е фиксна
07.07.2021 16:20

Велес / Велес

Prodavam delovi
Ispravni 100%
Se prodavaat komplet

CENA:1000 DENARI
DOSTAVA PO KARGO EXPRESS

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071861240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам