1 / 1
MATICNI PLOCI EVTIni Za Samsung modelite i drugi TELEFONi
1 €
10.12.2022 09:08

Долнени / Прилеп

Plocite se ispravni provereni samsung s3,s3 neo,samsungs4 ,samsung,s5 samsung ,samsung s6 edge ,samsung s7, samsung s7 edge,samsung s8 samsung s8 plus, samsung s9, samsung j3 2016 samsung j3 2017. samsung j6f samsung j5 2015 samsung j5 2016 samsung j5 2017 samsung grand prime g530g531 samsung grand neo plus gt i 9600 samsung a10 ima i drugi modeli na telefoni ima ajfon 4 4s 5 5s 6 6s 7s

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

PCMOBIFIX
Потврден огласувач
076748992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам