1 / 9
МОНТАЖА И ПРОДАЖБА НА ЛАМИНАТ
1 €
09.05.2022 13:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вршиме монтажи на секаков вид на ламинат исто така и продажба
072 748 530

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

DB
Потврден огласувач
072748530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам