Potrebna e sekretarka
700 €
Цената не е фиксна
19.11.2022 14:57

Битола / Битола

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол :

Женско

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Странска фирма со преставништво во Македонија, има потреба од: атрактивна, слободна, опуштена и комуникативна женска особа за работа како Техничка секретарка.
Следува платена обука од 1 месец.

Одлични услови за работа,
Cупер плата!

Аплицирање и повеќе инфо на маил:
ital-mak@outlook.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Davidov
Потврден огласувач
0777854488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам