1 / 1
Се продава плац во Индустриска зона на Качанички пат
По Договор
07.07.2021 19:38

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2260 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац 2260 м2 на атрактивна локација во Индустриска зона.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Емил
Потврден огласувач
072305762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам