1 / 5
Prodazba na zemjiste
20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2021 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

4722 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam zemjiste vo dolno sonje, blizu dobri dol, lica za kontakt :


-Jovan 072 597 671
-Stevana 071 330 184

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
38972597671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам