1 / 2
Аluminiumski cevki F70 i oprema
1 €
07.07.2021 21:09

Демир Капија / Неготино

Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70, 6 метри долги. 9 парчиња со распрскувачи со
гуми за сите цевки. Цевките се зачувани и во исправна состојба.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР!
ТЕЛ: 070 687 210

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
070687210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам