1 / 2
Samsung s20 plus s 20 full pack
450 €
18.09.2022 18:12

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung s 20 plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava samsung s20 plus so garancija full pack
Telefonot e kako nov bez znaci na koristenje moze da se vidi vo sekoe vreme

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075606656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам