1 / 12
Apartman Forty Ohrid
30 €
Цената е фиксна
03.10.2022 12:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ОХРИД
АПАРТМАН FORTY

На само 50 метри од "Горна порта" во стариот дел на градот, на самиот пат кој води до Свети Климентовиот храм - Плаошник, се наоѓа апартманот "Forty".

Над Античкиот театар со поглед на прекрасното сино езеро, апартманот располага со комплетно опремена кујна, купатило, еден брачен кревет и еден помошен кревет - софа, кабелска, Wi-Fi и сопствен паркинг. На само десет минути пеш, оддалечени се плажата Потпеш и Канео, а до плоштадот се доаѓа преку улицата илинденска која изобилува со мноштво ресторани и кафетерии.

ТЕЛЕФОН
070 352 503 Анета

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
078359969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам