1 / 9
BMW 116i Urban Line
12.500 €
Цената не е фиксна
17.07.2021 23:14

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2014

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava BMW 116i Urban Line. Kolata e na makedonski tablici, kupena vo Svajcarija. Vo odlicna sostojba, mala potrosuvacka i pominati 71.000 km. Oprema:
ABS, ESP, Airbag, Elektrika ia site prozori • Elektricno podesuvanje na retrovizori, Parking senzori nazad, Klima ured, Tri rezimi na vozenje, RadioCD • Isofix • 16 “ alu felni.
Komplet letni i komplet zimski gumi so letni i zimski patosnici.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070305605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам