1 / 2
vrabotuvame rabotnik za vo servis
22.000 €
05.04.2022 11:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

- Vrabotuvame rabotnik za peskara, farbanje, i drugi raboti povrzani so našiot zanat

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

TAIBA INT
S. PODMOLJE OHRID
Потврден огласувач
075212212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам