Плац со поглед кон Скопје
120 €
Цената е фиксна
08.07.2021 09:19

Карпош / Скопје

Квадратура:

511 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Во населба Жданец поставено во најпериферниот дел, се наоѓа плацот кој има идеална позиција со правоаголна форма

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Урбан Инфинити
Кисела Вода
Потврден огласувач
+38979333103;+38977883002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам