1 / 8
Bluetooth Slusalki - Bluetooth Stereo Headset HBS-730 - Novi
550 МКД
Со вклучен ДДВ
08.08.2022 15:47

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Bluetooth Headset HBS-730 Neckband - availbale in White and Black color

Блутут безжичми стерео слушалки со магнетни држачи и вибрации, достапни во црна и бела боја

True Freedom for Music
flexible neck strap with memory elastic function
incoming calls vibration alert
easy to carry, noice reduction, echo elimination
can connect to two cellphones
play/pause button,
forward/backward button,
volume up/down button,
magnetic earphone lock
up to 360hours of standby
up to 10hours of talk / music playback time
less then 2.5hours of recharge time
micro usb charging port

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

R
Kosta Novakovik 17
Потврден огласувач
02/ 3232488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам