1 / 5
Punto 1.3 multidzet ful oprema reg
3.000 €
Цената не е фиксна
25.05.2023 11:47

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicno 1.3 ...2004 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
076 580 179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам