1 / 2
Транспортер Maxi Cosi - Pebble
3.000 МКД
Цената е фиксна
23.11.2022 17:39

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Се продава транспортер Maxi Cosi - Pebble добро сочуван.
Плус адаптери за прицврстување на количка Quinny Moodd.

Телефон за контакт: 075696857

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075696857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам