1 / 1
Philips SHP1900 СЛУШАЛКИ
699 МКД
08.07.2021 12:33

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Headphones Philips SHP1900 🔴

✅Акустичниот систем: Отворен
✅Тип на магнет: Неодимиум
✅Одговор на фреквенција: 20 - 20 000 Hz
✅Импеданса: 32 оми
✅Чувствителност: 98 dB
✅Дијаметар на звучникот: 40 мм
✅Кабелска врска: Еднострана
✅Должина на кабел: 2 m
✅Завршна обработка на обложен: Хром
✅Вид на кабел: Бакар
✅Конектор: 3,5 мм

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

DRONE HEADSET - Слушалки со висок квалитет

399 МКД

USB DESKTOP MICROPHONE

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам