Здравствена нега
1 €
Цената не е фиксна
08.07.2021 13:31

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Пружам здравствена нега во домашни услови. Контакт телефон: 075 938 277. Цена по договор.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
075938277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам