1 / 1
Keyboard - RHOD 400 Backlight
799 МКД
08.07.2021 13:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Keyboard - RHOD 400 Backlight 🔴

🟢МОЌНО, ФУНКЦИОНАЛНО И ЕФЕКТИВНО

✅Rhod 400 се одликува со LED позадинско осветлување функција со 3 бои (сина, црвена, виолетова) и дополнителен режим „дише“ со пулсирачки ефект на осветлување.

✅Благодарение на ова, вие сте во можност да го персонализирате вашиот хардвер во поголема мерка со избирање боја најсоодветна за вас. Ова ги прави сесиите за вечерните игри уште попријатни.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Mechanical Keyboard - RHOD 420 RGB

1199 МКД

GAMING MOUSE KRYPTON 550

1499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам