1 / 12
Se prodava Mercedes C300 2016 so samo 38.000 km pominati
По Договор
08.07.2021 13:49

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

300

Година:

2016

Гориво:

Бензин

Километри:

35000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Mercedes Benz 2016 c300 4 matic 2000 cm 3 so makedonski tablicki uvezen od America .
Pominati samo 37.000km
Garaziran 2 godini.
Letni , zimski i all season set gumi.
241hp 2000cm3
Potrosuvacka 9-10l na 100km Gradska
6-7l na 100km Otvoreno.
Registriran do Juni 2021
Unikaten model, edinstven vo drzavata.
Za poveke informacii javete se na 070346832

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070346832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам