1 / 6
Se prodavaat prikolki za deca za velosiped
400 €
22.05.2022 20:16

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat prikolki za velosiped so dve sedista BURLEY so aluminiumska ramka i 20incni trkala vo prikolkata moze da se vozat dve deca istovremeno i e mnogu komotna prikolkite se novi neupotrebuvani doneseni od Amerika.
BEZ ZAMENI !!!! BEZ ZAMENI !!!!
074205604 078382684
074205604 078382684

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

////
Потврден огласувач
078382684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам