1 / 3
Se prodava kuka vednas do berzata
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.06.2022 12:12

Кичево

Број на соби:

15

Квадратура:

310 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

310 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Goce Delcev 39

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata ima dva dukani na glavna ulica i izlaga na dvete ulici

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Vlado
Потврден огласувач
078254408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам