1 / 12
Lancia Delta 1.8T 2010
5.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Lancia

Модел:

Delta

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🚗 Lancia Delta 1.8 Turbo
-Бензин
-200 кс
-174.000 км
-2010 година
-Регистрирана до 09/2021 со зелен картон
-EURO 5

-Фул опрема : кожен ентериер, кожни седишта со алкантара, автоматски сончев кров, фиксен стаклен кров, голем дисплеј, фабричка навицагија со мапи на Европа, климатроник, темпомат, усб приклучок, електрика на прозорци, фабрички фолии на прозорци

-Алуминиумски фелни 18``
-Гуми Pirelli, купени нови од Мотоцентар во 2019 година

-Колата е зачувана и одржувана во овластен сервис Фиат во Скопје. Ги има направено сите големи и мали сервиси, нема потреба од дополнително вложување.

*Постои можност за вградување на плински уред со 95% потрошувачка на плин.

💵 ЦЕНА : 5700 евра

Контакт : 070 276 693 и autocargo77@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto Cargo
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам