1 / 6
Ocherk 150cc Nov registriran
600 €
08.07.2021 16:09

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Ocherk

Километри:

5000

Se prodava Ocherk 150cc
Motorot e vo odlicna sostojba so redoven servis i e registriran do 06.07.2022. Motorot ima samo 6000 kilometri i e vo fabricka sostojba i vredi da se vidi, ima i vgraden ALARM.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Naum Budzakoski
Потврден огласувач
075575303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам