1 / 3
Gumi MICHELIN 195 65 15
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 11:08

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Останато

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

Останато

Se prodavaat 4 gumi michelin m+s ,dve sezoni vozeni , kako novi so orginal celicni bandasi od vw golf mk7

za povejke info na mob. tel
071/231-935

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
071231935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам