1 / 7
Sony STR-DE305 eksponat
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2022 19:10

Куманово / Куманово

Mnogu redok primerok koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za prezentacija koj ne se prodava Made in France.
Mnogu socuvan i ne popravan so garancija!
Dava cisti 2x100W na 8 oma,raboti od 4-16 oma.
https://www.hifiengine.com/manual_library/sony/str-de305.shtml

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070/526576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам