Prodavam plac vo Bardovci-Opstina Karpos
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.07.2021 00:30

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 15000 m2 (15 hektari) vo selo Bardovci- Opstina Karpos (mesto vikano Jurija), so sredeni dokumenti
Broj na imoten list: 1661
Broj na katastarska parcela: 639640
Telefon za kontakt: 071-265-076
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078262236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам