1 / 8
Se prodava Hyundai Santa fe
1 €
09.07.2021 12:08

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Hyundai Santa fe 2002 god.vo odlicna sostojba. Registriran do maj 2022.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
078380610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам