1 / 5
Prodavam drveni vrati i prozorci
1 МКД
09.07.2021 12:25

Куманово / Куманово

Prodavam drvenu vrati i prozorci so dvoslojno staklo. Balkonska vrata 2,20x80, prozorci 1,40x1,40.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Borislav
Потврден огласувач
072303151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам