1 / 4
Audi a4 1.9tdi
1.850 €
09.07.2021 13:02

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava audi a4 1.9tdiregistrirano cela godina klima, motor, menjac, odlicni poveke info na 078/403-350

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078403350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам