1 / 6
Opel Antara 2.2 Diesel 35.000km. Se prodava itno.
1 €
Цената не е фиксна
5 €
19.07.2021 13:29

Боговиње / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cenata e po dogovor.Kolata e kako nova so 6 brzini.Ful Oprema.So zimski i letni gumi.
Auto Hold,terenski opcia,2x USB Plug in,AUX
2x12v,Senzori za parking
1 God registracija
Prv gazda,kupeno od Auto Cem Tetovo
tel za kontakt 076-453-999

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

shaban
Потврден огласувач
076313033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам