1 / 2
ITNO Nivi so gradezno zemjiste
1 €
30.11.2022 21:42

Штип / Штип

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste
3400 m2 vo Prebeg, na 200m od asvaltot i
4770 m2 na zeleznicka stanica na 50m od Catal so markica za gradba na 3000m2
cena po dogovor
kontakt 078 414107

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078414107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам